Valami történik Dél-Olaszországban. Nápoly vezetésével megindult a régió gazdasági felemelkedése, amiben oroszlánrészük van az uniós pénzeknek, de a technológiai szektor és a startupok is nagyot lendítettek Itália elmaradottabb fertályán.
A kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől, és erre kér minden munkáltatót - közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán vasárnap délután.
Valami történik Dél-Olaszországban. Nápoly vezetésével megindult a régió gazdasági felemelkedése, amiben oroszlánrészük van az uniós pénzeknek, de a technológiai szektor és a startupok is nagyot lendítettek Itália elmaradottabb fertályán.
A kormány a közszférában otthoni munkavégzést rendel el hétfőtől, és erre kér minden munkáltatót - közölte Magyar Péter miniszterelnök a Facebook-oldalán vasárnap délután.