AGROKÉP
    • Gazdálkodás
      • Növénytermesztés
      • Állattenyésztés
      • Erdőgazdálkodás
      • Kertészet
    • Élelmiszer
      • Feldolgozás
      • Élelmiszerbiztonság
    • Input
      • Agrárgépek
      • Növényvédelem
      • Talajerő-gazdálkodás
    • Borászat
    • Pénz
      • Pályázatok
      • Támogatások
    • Közélet
      • Események
      • Külföldi hírek
    • Világgazdaság
    keresés
    Oldal kiválasztása

    Címke:

    agrártámogatások nemzeti társfinanszírozása
    Pénz

    2023. április 6.

    Támogatás is jutott bőven az aszállyal sújtott növénytermesztőknek
    Az elmúlt évben több mint ezermilliárd forint agrár- és vidékfejlesztési támogatást fizettek ki, amelynek fő kedvezményezettjei a növénytermesztők voltak.
    Pénz

    2022. december 23.

    Százötvenmilliárdos támogatási többlet került idén a gazdálkodók számláira
    Az idén rendelkezésre álló, több mint 800 milliárd forint agrár- és vidékfejlesztési támogatási keretből 516,7 milliárd forintot használtak fel az év első kilenc hónapjában, lényegesen többet, mint egy évvel korábban.
    Pénz

    2022. július 3.

    Az agrártámogatásokban is aratnak a növénytermesztők
    Az agrárágazatok között a szántóföldi növénytermesztés támogatása volt a meghatározó 2022 első negyedévében is, a támogatások több mint 40 százaléka jutott ide, míg az állattenyésztők a források alig egyötödét használhatták fel.
    Közélet

    2022. március 17.

    Hajdú-Biharban a terület közel háromnegyedét művelik
    A vidékfejlesztés megerősítésére 2023 és 2027 között 7600 milliárd forint áll rendelkezésre – mondta sajtótájékoztatóján Süle Katalin, a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) alelnöke.
    • Varga Mihályék is ízlelgetik, aztán meghozzák a súlyos döntést: Chicagóból érkezett fontos üzenet Közép-Európába
      VilággazdaságNemzetközi gazdaság
      Varga Mihályék is ízlelgetik, aztán meghozzák a súlyos döntést: Chicagóból érkezett fontos üzenet Közép-Európába

      A kamatdöntés, amelyet két hét múlva hoznak meg Varga Mihályék, nagyon fontos mérföldkövet jelenthet a magyar gazdaság számára, és Ales Michl jegybankelnök kommentárja a számukra is bír jelentőséggel.

    • Újabb brüsszeli korrupciós botrány? Több épületben is razziázott a belga rendőrség – milliárdos ügyletről rántották le a leplet
      VilággazdaságKözélet
      Újabb brüsszeli korrupciós botrány? Több épületben is razziázott a belga rendőrség – milliárdos ügyletről rántották le a leplet

      Újabb brüsszeli korrupciós botrány robbant ki.

    • Már a súlycsökkentő gyógyszerekhez készít szendvicset a McDonald
      VilággazdaságPénz- és tőkepiac
      Már a súlycsökkentő gyógyszerekhez készít szendvicset a McDonald's, nem jönnek vissza a ledobott kilók – itt a speciális ajánlat, várakozásokat meghaladó a forgalom

      Ráhajtottak a kispénzű fogyasztókra, és ez bejött nekik.

    • Lincshangulat: Merz kirángatná a beteg németeket az ágyból, és eltörölné a részmunkaidőt, hogy nőjön a GDP – „nincs jogotok hozzá, ez nem lesz elég a jóléthez!"
      VilággazdaságNemzetközi gazdaság
      Lincshangulat: Merz kirángatná a beteg németeket az ágyból, és eltörölné a részmunkaidőt, hogy nőjön a GDP – „nincs jogotok hozzá, ez nem lesz elég a jóléthez!"

      A németek az EU-tagállamok rangsorának végén állnak az átlagosan ledolgozott heti munkaórák számát tekintve. Friedrich Merz szerint a németek nem dolgoznak eleget.

    • Több százezren lehetnek veszélyben, akik ilyen autóval járnak
      VilággazdaságAutó
      Több százezren lehetnek veszélyben, akik ilyen autóval járnak

      Sürgős javítást kell elvégezni a járműveken.

    • Történelmi bejelentés a fővárosban: a kormány újraindítaná a legendás magyar gyáróriást – „a régi életet visszahozzuk ide, Weiss Manfréd szellemét megidézzük”
      VilággazdaságMagyar gazdaság
      Történelmi bejelentés a fővárosban: a kormány újraindítaná a legendás magyar gyáróriást – „a régi életet visszahozzuk ide, Weiss Manfréd szellemét megidézzük”

      A gyárosokkal közösen készíti majd el a Csepel Művek fejlesztési tervét a kormány. Szijjártó Péter milliárdos fejlesztést jelentett be a fővárosban.

    Miről olvasnál most?

    Agrárgépek
    Állattenyésztés
    Borászat
    Élelmiszer
    Élelmiszerbiztonság
    Erdőgazdálkodás
    Események
    Feldolgozás
    Gazdálkodás
    Input
    Kertészet
    Közélet
    Külföldi hírek
    Növénytermesztés
    Növényvédelem
    Pályázatok
    Pénz
    Talajerő-gazdálkodás
    Támogatások
    • Gazdálkodás
    • Élelmiszer
    • Input
    • Borászat
    • Pénz
    • Közélet
    • Világgazdaság
    • Adatvédelmi tájékoztató
    • Felhasználási feltételek
    • Impresszum
    • Médiaajánlat
    Az agrokep.hu kiadója a Mediaworks Hungary Zrt. © minden jog fenntartva.

    Kövess minket!