AGROKÉP
    • Gazdálkodás
      • Növénytermesztés
      • Állattenyésztés
      • Erdőgazdálkodás
      • Kertészet
    • Élelmiszer
      • Feldolgozás
      • Élelmiszerbiztonság
    • Input
      • Agrárgépek
      • Növényvédelem
      • Talajerő-gazdálkodás
    • Borászat
    • Pénz
      • Pályázatok
      • Támogatások
    • Közélet
      • Események
      • Külföldi hírek
    • Világgazdaság
    keresés
    Oldal kiválasztása

    Címke:

    baromfi állatjóléti támogatás
    Állattenyésztés

    2022. december 20.

    Már a számlákon az állatjóléti támogatások
    Több mint 2100 termelő kérelmére fizetett az Államkincstár a sertés- és baromfitartóknak összesen közel 7,2 milliárd forintot.
    Állattenyésztés

    2022. december 7.

    Meglévő állománnyal is lehet baromfi állatjóléti támogatásra pályázni
    A baromfi állatjóléti támogatás azon állományok után is igényelhető, amelyek a támogatás kezdetén már az igénylő tenyészetében voltak, és ezért – a kötelezettségvállalási időszak elején, a tartási időből kifolyólag – nem tudják teljesíteni a felhívásban előírt minimális tenyészetben tartási időt.
    Állattenyésztés

    2022. május 14.

    Új baromfi állatjóléti támogatás jön
    A baromfiszektor várhatóan októbertől 13 milliárd forintos új állatjóléti támogatás bevezetésére is számíthat – jelentette be Feldman Zsolt, az Agrárminisztérium államtitkára.
    Állattenyésztés

    2022. április 8.

    Közel hárommilliárd forint érkezik a baromfitartók számláira
    Hamarosan megkezdődik a 2021/2022. évi baromfi állatjóléti támogatás harmadik negyedévének kifizetése, amelynek során 2022 áprilisában közel 3 milliárd forintot utal ki a kincstár mintegy 1245 baromfitartó részére. 
    Pénz

    2022. február 15.

    Hamarosan megkapják a többlettámogatást a víziszárnyas-tenyésztők
    Márciusban érkezik az 1,9 milliárd forintos támogatás a kacsa- és libatartók számára – közölte Nagy István agrárminiszter.
    • Példátlan összefogásba kezdtek a magyar vállalkozások: százak fogták vissza az áramfogyasztásukat
      VilággazdaságMagyar gazdaság
      Példátlan összefogásba kezdtek a magyar vállalkozások: százak fogták vissza az áramfogyasztásukat

      Csaknem 350 magyar cég takarékoskodott az energiával a legkritikusabb esti órákban.

    • Kiderült, mit válaszolt a Tisza köztársaságielnök-jelöltje, miután Magyar Péter felkérte államfőnek
      VilággazdaságMagyar gazdaság
      Kiderült, mit válaszolt a Tisza köztársaságielnök-jelöltje, miután Magyar Péter felkérte államfőnek

      Tájékoztatta Magyar Péter miniszterelnök Baka Andrást a Tisza-párt döntéséről, miszerint őt jelölik köztársasági elnöknek és felkérték, hogy fogadja el a pozíciót.

    • Rendkívüli: váratlanul bezárt az orosz Mere magyar üzlete, a Basket Plus – elérhetetlen a bolt, teljes a bizonytalanság a Lidl és az Aldi kihívója körül
      VilággazdaságMagyar gazdaság
      Rendkívüli: váratlanul bezárt az orosz Mere magyar üzlete, a Basket Plus – elérhetetlen a bolt, teljes a bizonytalanság a Lidl és az Aldi kihívója körül

      Az árakat úgy tudják alacsonyan tartani, hogy mellőznek minden kényelmi és esztétikai elemet, a hazai és régiós kistermelőktől beszerzett árukat pedig közvetlenül raklapokról értékesítik.

    • Vitézy Dávid visszaveszi a Belvárost az V. kerülettől: négy kiemelt közterület kerülhet újra a fővároshoz
      VilággazdaságMagyar gazdaság
      Vitézy Dávid visszaveszi a Belvárost az V. kerülettől: négy kiemelt közterület kerülhet újra a fővároshoz

      Ismét a Fővárosi Önkormányzat kezelheti Budapest több meghatározó közterületét.

    • Újabb behatolás: robbanóanyagokkal teli drón csapódott be annak a vezetéknek a közelében, ami az orosz energiahordozókról való leválás miatt nélkülözhetetlen
      VilággazdaságNemzetközi gazdaság
      Újabb behatolás: robbanóanyagokkal teli drón csapódott be annak a vezetéknek a közelében, ami az orosz energiahordozókról való leválás miatt nélkülözhetetlen

      A detonáció egy kilométerre történt a Transz-Balkán gázvezeték egyik kompresszorállomásától.

    • Ez a bank már tudja, mire készül a Tisza-kormány? – köszönik, nem kérnek többet az Otthon Start versenyéből, növelték a kamatokat
      VilággazdaságMagyar gazdaság
      Ez a bank már tudja, mire készül a Tisza-kormány? – köszönik, nem kérnek többet az Otthon Start versenyéből, növelték a kamatokat

      Tovább fokozódik a bankok közötti verseny az első lakást vásárlókért: augusztus 10-től az UniCredit is beszáll az Otthon Start hitelt 3 százalék alatti kamattal kínáló pénzintézetek közé. Miközben az államilag támogatott hitelek uralják a piacot, a bankok nemcsak a kamatok faragásával, hanem akár félmillió forintos jóváírásokkal is licitálnak egymásra – ám a Gránit Bank lépése mutatja, hogy van, aki már kiszállt ebből a versenyből.

    Miről olvasnál most?

    Agrárgépek
    Állattenyésztés
    Borászat
    Élelmiszer
    Élelmiszerbiztonság
    Erdőgazdálkodás
    Események
    Feldolgozás
    Gazdálkodás
    Input
    Kertészet
    Közélet
    Külföldi hírek
    Növénytermesztés
    Növényvédelem
    Pályázatok
    Pénz
    Talajerő-gazdálkodás
    Támogatások
    • Gazdálkodás
    • Élelmiszer
    • Input
    • Borászat
    • Pénz
    • Közélet
    • Világgazdaság
    • Adatvédelmi tájékoztató
    • Felhasználási feltételek
    • Impresszum
    • Médiaajánlat
    Az agrokep.hu kiadója a Mediaworks Hungary Zrt. © minden jog fenntartva.

    Kövess minket!