AGROKÉP
    • Gazdálkodás
      • Növénytermesztés
      • Állattenyésztés
      • Erdőgazdálkodás
      • Kertészet
    • Élelmiszer
      • Feldolgozás
      • Élelmiszerbiztonság
    • Input
      • Agrárgépek
      • Növényvédelem
      • Talajerő-gazdálkodás
    • Borászat
    • Pénz
      • Pályázatok
      • Támogatások
    • Közélet
      • Események
      • Külföldi hírek
    • Világgazdaság
    keresés
    Oldal kiválasztása

    Címke:

    állatjóléti támogatás méhészeknek
    Pénz

    2023. június 11.

    Tovább bővül a támogatott méhészek köre
    A Vidékfejlesztési Program keretében megjelent „Méh állatjóléti támogatás” című pályázat újabb csaknem kétezer méhésznek nyújt segítséget mintegy 2,7 milliárd forint összeggel – közölte Nagy István agrárminiszter.
    Állattenyésztés

    2022. december 26.

    Az új KAP-ban is maradnak, de átalakulnak az állatjóléti támogatások
    Az Agrárminisztérium önkéntes és ösztönző jellegű programokon keresztül sarkallja a gazdálkodókat arra, hogy a mezőgazdasági termelést a megváltozott környezeti feltételekhez igazítsák – ahogyan az az új közös agrárpolitikában követelmény.
    Állattenyésztés

    2022. június 20.

    Mától nyitott az új méh állatjóléti támogatási pályázat
    Meghirdette az Agrárminisztérium a tízmilliárd forint keretösszegű méh állatjóléti támogatást – közölte Nagy István miniszter.
    Pályázatok

    2022. március 29.

    Tízmilliárdos állatjóléti pályázat méhészeknek
    Méh állatjóléti pályázatot hirdet a kormány a méhészeti ágazat hatékonyságának növelése, az állatjóléti feltételek javítása és ezen keresztül a méh- egészségi problémák megelőzése érdekében, 10 milliárd forintos keretösszeggel.
    • Mi az a black out, amiről Magyar Péter beszélt? Inkább ne tudjuk meg, azzal járunk a legjobban – képeken a teljes sötétség
      VilággazdaságKözélet
      Mi az a black out, amiről Magyar Péter beszélt? Inkább ne tudjuk meg, azzal járunk a legjobban – képeken a teljes sötétség

      Magyar Péter szerint az ország villamosenergia-rendszerének egyensúlya továbbra is törékeny. Miközben Magyarországon eddig nem volt teljes blackout, Európában korábban több súlyos hálózati összeomlás is történt.

    • Brutális hétvége lehet a hazai kutakon, nem csak a hőség miatt fájhat a dízelessel járók feje – megjött az újabb áremelkedési hír
      VilággazdaságMagyar gazdaság
      Brutális hétvége lehet a hazai kutakon, nem csak a hőség miatt fájhat a dízelessel járók feje – megjött az újabb áremelkedési hír

      A kutak maguk döntenek az árváltozások átvezetéséről.

    • Magyar Péter: kérjük a parlamenti ülések elhalasztását – minden állami intézmény díszkivilágítását lekapcsoljuk
      VilággazdaságKözélet
      Magyar Péter: kérjük a parlamenti ülések elhalasztását – minden állami intézmény díszkivilágítását lekapcsoljuk

      A főpolgármester után a miniszterelnök is lekapcsolja a díszkivilágítást.

    • Micsoda üzlet: orosz benzinkutak sora kerülhet a Molhoz, a magyarokat sejti a háttérben a román sajtó - ez már a nagy NIS-felvásárlás része lehet
      VilággazdaságMagyar gazdaság
      Micsoda üzlet: orosz benzinkutak sora kerülhet a Molhoz, a magyarokat sejti a háttérben a román sajtó - ez már a nagy NIS-felvásárlás része lehet

      19 töltőállomás van szó.

    • Leáll a paksi erőmű: megawattóránként akár 800 eurót is fizethetünk az import áramért, de ez még mehet feljebb – „előfordulhat, hogy összes termelőt be kell kapcsolni Magyarországon!"
      VilággazdaságMagyar gazdaság
      Leáll a paksi erőmű: megawattóránként akár 800 eurót is fizethetünk az import áramért, de ez még mehet feljebb – „előfordulhat, hogy összes termelőt be kell kapcsolni Magyarországon!"

      Nem folyamatosan lesz magas az ár, hiszen, amikor a hazai naperőművek termelnek, akkor stabilan kielégíthetők a hazai igények – mondta Felsmann Balázs, a Corvinus Egyetem docense a Világgazdaságnak.

    • Üzent a felháborodott taxisoknak a Budapest Airport: az utasok majd kifizetik a behajtási díjat, nem keletkezik extra költségük
      VilággazdaságMagyar gazdaság
      Üzent a felháborodott taxisoknak a Budapest Airport: az utasok majd kifizetik a behajtási díjat, nem keletkezik extra költségük

      Az új repülőtéri szabályozás megszünteti a taxik 5 perces díjmentes áthaladási lehetőségét.

    Miről olvasnál most?

    Agrárgépek
    Állattenyésztés
    Borászat
    Élelmiszer
    Élelmiszerbiztonság
    Erdőgazdálkodás
    Események
    Feldolgozás
    Gazdálkodás
    Input
    Kertészet
    Közélet
    Külföldi hírek
    Növénytermesztés
    Növényvédelem
    Pályázatok
    Pénz
    Talajerő-gazdálkodás
    Támogatások
    • Gazdálkodás
    • Élelmiszer
    • Input
    • Borászat
    • Pénz
    • Közélet
    • Világgazdaság
    • Adatvédelmi tájékoztató
    • Felhasználási feltételek
    • Impresszum
    • Médiaajánlat
    Az agrokep.hu kiadója a Mediaworks Hungary Zrt. © minden jog fenntartva.

    Kövess minket!