AGROKÉP
    • Gazdálkodás
      • Növénytermesztés
      • Állattenyésztés
      • Erdőgazdálkodás
      • Kertészet
    • Élelmiszer
      • Feldolgozás
      • Élelmiszerbiztonság
    • Input
      • Agrárgépek
      • Növényvédelem
      • Talajerő-gazdálkodás
    • Borászat
    • Pénz
      • Pályázatok
      • Támogatások
    • Közélet
      • Események
      • Külföldi hírek
    • Világgazdaság
    keresés
    Oldal kiválasztása

    Címke:

    a kertészet támogatása
    Pénz

    2024. szeptember 6.

    Új pályázati lehetőség a díszkertészetészetek támogatására
    Új vidékfejlesztési pályázati felhívás jelent meg 1,6 milliárd forint keretösszeggel, amelyre a vidéki térségben működő, dísznövény-előállítással, kereskedelemmel vagy zöldterület-kezeléssel foglalkozó mikro-, vagy kisvállalkozások jelentkezhetnek.
    Gazdálkodás

    2024. szeptember 5.

    Stabil és kiemelt termékpálya a jövőben is a díszkertészet
    A díszkertész ágazat helyzete stabil, és középtávon jelentős növekedési potenciált rejt magában – mondta Farkas Sándor, az Agrárminisztérium miniszterhelyettese kedden, Szigetszentmiklóson, a HungaroGreen 2024 kertészeti szakkiállítás megnyitóján, a magyar díszkertész ágazat szakmai napján.
    Gazdálkodás

    2024. augusztus 10.

    Egy hónap múlva adható be pályázat a kertészeti ültetvénytelepítésre
    Az Agrárminisztérium 25,2 milliárd forintos forrással hirdette meg a „Kertészet – ültetvénytelepítés és gyógynövénytermesztés támogatása” című felhívást, amely a magas termőképességgel és nagy termésbiztonsággal rendelkező ültetvények létrehozását segíti.
    Pályázatok

    2024. július 5.

    Ültetvénytelepítési pályázatot hirdettek meg kertészeknek
    Több mint 25 milliárd forint keretösszeggel új pályázati felhívás jelent meg az ültetvénytelepítés és gyógynövénytermesztés támogatására – jelentette be Nagy István agrárminiszter.
    Állattenyésztés

    2024. április 26.

    Új támogatásokra pályázhatnak az állattenyésztők
    Két teljesen új címen igényelhető támogatással segíti a hazai állattenyésztés fenntarthatóságát az Agrárminisztérium, összesen 22 milliárd forint keretösszeggel. A pályázatokat június elején hirdetik meg.
    • Nagyon nagy bajban Donald Trump: borzasztó kutatási eredmények jöttek az elnök népszerűségéről, fél évvel a kulcsfontosságú félidős választások előtt
      VilággazdaságNemzetközi gazdaság
      Nagyon nagy bajban Donald Trump: borzasztó kutatási eredmények jöttek az elnök népszerűségéről, fél évvel a kulcsfontosságú félidős választások előtt

      Donald Trump óriási kihívássasal néz szembe a következő hónapokban, akinek egyszerre kell rendeznie az iráni háborút és az belpolitikai előnyére fordítania.

    • Álomfizetésért keresnek buszvezetőket Pozsonyban – közel másfél millió forint belépési bónusz jár a sofőröknek
      VilággazdaságNemzetközi gazdaság
      Álomfizetésért keresnek buszvezetőket Pozsonyban – közel másfél millió forint belépési bónusz jár a sofőröknek

      A szlovák fővárosban főként a juttatásokat igyekeznek kimaxolni, de az alapfizetés sem alacsony.

    • Megbolondult az időjárás, Athénban és Krétán is havazott május elején
      VilággazdaságNemzetközi gazdaság
      Megbolondult az időjárás, Athénban és Krétán is havazott május elején

      Nemcsak Magyarországon, Görögországban is nagyon hideggel indult a május. Az Athén környéki hegyekben és Krétán is havazott.

    • Meglepő helyen tűnik fel hétfőn Magyar Péter: az MTA jubileumi közgyűlésén mond beszédet
      VilággazdaságKözélet
      Meglepő helyen tűnik fel hétfőn Magyar Péter: az MTA jubileumi közgyűlésén mond beszédet

      A politikus is hivatalos a Magyar Tudományos Akadémia közgyűlésére. ahol beszédet is mond.

    • Új korszak kezdődhet a paneldzsungelek történetében: miniotthonok települhetnek az épületek tetejére
      VilággazdaságIngatlan
      Új korszak kezdődhet a paneldzsungelek történetében: miniotthonok települhetnek az épületek tetejére

      Magyar tervezők szenzációs elképzelése.

    • Összeült az olajkartell az Emírségekkel való szakítása után: harmadjára emelte meg a termelését a Hormuzi-szoros lezárása óta
      VilággazdaságNemzetközi gazdaság
      Összeült az olajkartell az Emírségekkel való szakítása után: harmadjára emelte meg a termelését a Hormuzi-szoros lezárása óta

      Bár kilépett az Egyesült Arab Emírségek, és a Hormuzi-szoros lezárása miatt a döntés is csak elméleti, összeült az olajkartell.

    Miről olvasnál most?

    Agrárgépek
    Állattenyésztés
    Borászat
    Élelmiszer
    Élelmiszerbiztonság
    Erdőgazdálkodás
    Események
    Feldolgozás
    Gazdálkodás
    Input
    Kertészet
    Közélet
    Külföldi hírek
    Növénytermesztés
    Növényvédelem
    Pályázatok
    Pénz
    Talajerő-gazdálkodás
    Támogatások
    • Gazdálkodás
    • Élelmiszer
    • Input
    • Borászat
    • Pénz
    • Közélet
    • Világgazdaság
    • Adatvédelmi tájékoztató
    • Felhasználási feltételek
    • Impresszum
    • Médiaajánlat
    Az agrokep.hu kiadója a Mediaworks Hungary Zrt. © minden jog fenntartva.

    Kövess minket!