Több mint 70 év után visszakaphatja eredeti nevét a dél-alföldi település, amelyet a kommunista rendszer nevezett át. Nagyéren most újra napirendre került, hogy a falu ismét Nagymajláth legyen.
Eredetileg egy félvezetőgyártókból álló részvénycsoportot neveztek így, de ma már inkább az AI „keménymagot” érti alatta az internet népe. Na de miben is áll a MANGOS újdonsága?