AGROKÉP
    • Gazdálkodás
      • Növénytermesztés
      • Állattenyésztés
      • Erdőgazdálkodás
      • Kertészet
    • Élelmiszer
      • Feldolgozás
      • Élelmiszerbiztonság
    • Input
      • Agrárgépek
      • Növényvédelem
      • Talajerő-gazdálkodás
    • Borászat
    • Pénz
      • Pályázatok
      • Támogatások
    • Közélet
      • Események
      • Külföldi hírek
    • Világgazdaság
    keresés
    Oldal kiválasztása

    Címke:

    KAP 2027
    Gazdálkodás

    2025. január 8.

    Dokumentum bizonyítja: A még hatalomban lévő német kormány megszüntetné a területalapú támogatásokat
    Egy német szaklap birtokába került kormányzati szakanyagból kiderül, hogy a még hatalomban lévő német szövetségi koalicíós kormány nem akarja megvédeni a területalapú támogatásokat a Közös Agrárpolitika átalakításáról szóló brüsszeli vitákban. A baloldali kormány szerint, Ukrajna EU-csatlakozására tekintettel, „az elsősorban a megművelt terület nagyságán alapuló kifizetések...nem jövőbiztosak”.
    • Óriási csalódás: Németország nem tudja újraindítani az atomerőműveit, hiába akarja – már tudják, mit építenek helyettük
      VilággazdaságNemzetközi gazdaság
      Óriási csalódás: Németország nem tudja újraindítani az atomerőműveit, hiába akarja – már tudják, mit építenek helyettük

      Európa legnagyobb gazdaságában három éve zárták be az utolsó reaktorokat.

    • Ilyen nincs: egy komplett német gázerőművét odaajándékoznak Ukrajnának, azonnal kitört a balhé – "Ez abszurd és arculcsapás"
      VilággazdaságNemzetközi gazdaság
      Ilyen nincs: egy komplett német gázerőművét odaajándékoznak Ukrajnának, azonnal kitört a balhé – "Ez abszurd és arculcsapás"

      Egy teljes gáztüzelésű erőművet ajándékoznak Ukrajnának.

    • Meglepő bejelentés: az államnak adja irdatlan vagyonát Magyarország egyik leggazdagabb embere – 100 milliárdnál is többről van szó
      VilággazdaságKözélet
      Meglepő bejelentés: az államnak adja irdatlan vagyonát Magyarország egyik leggazdagabb embere – 100 milliárdnál is többről van szó

      Balásy Gyula interjúban tett meglepő bejelentéseket.

    • Bejelentették az oroszok: ennyi pénzt kerestek a Hormuzi-szoros blokádján csak áprilisban – ők járnak a legjobban
      VilággazdaságNemzetközi gazdaság
      Bejelentették az oroszok: ennyi pénzt kerestek a Hormuzi-szoros blokádján csak áprilisban – ők járnak a legjobban

      Az elmúlt két hónap bevételi és hiányszintjei megegyeznek.

    • Oroszországnak most lett elege Ukrajnából: szétlövi egész Kijevet, ha Zelenszkij nem áll le – "Figyelmeztetjük a lakosságot, hagyják el időben a várost"
      VilággazdaságNemzetközi gazdaság
      Oroszországnak most lett elege Ukrajnából: szétlövi egész Kijevet, ha Zelenszkij nem áll le – "Figyelmeztetjük a lakosságot, hagyják el időben a várost"

      Oroszország megtorolja, ha Kijev dróntámadást indít.

    • Putyin dörzsöli a szemét: elképesztő pénzt szakított Oroszország egyetlen hónap alatt, több mint tíz éve nem láttak ennyit – rekordot döntött az uráli olaj
      VilággazdaságNemzetközi gazdaság
      Putyin dörzsöli a szemét: elképesztő pénzt szakított Oroszország egyetlen hónap alatt, több mint tíz éve nem láttak ennyit – rekordot döntött az uráli olaj

      Továbbra is a közel-keleti események mozgatják az olajpiacot.

    Miről olvasnál most?

    Agrárgépek
    Állattenyésztés
    Borászat
    Élelmiszer
    Élelmiszerbiztonság
    Erdőgazdálkodás
    Események
    Feldolgozás
    Gazdálkodás
    Input
    Kertészet
    Közélet
    Külföldi hírek
    Növénytermesztés
    Növényvédelem
    Pályázatok
    Pénz
    Talajerő-gazdálkodás
    Támogatások
    • Gazdálkodás
    • Élelmiszer
    • Input
    • Borászat
    • Pénz
    • Közélet
    • Világgazdaság
    • Adatvédelmi tájékoztató
    • Felhasználási feltételek
    • Impresszum
    • Médiaajánlat
    Az agrokep.hu kiadója a Mediaworks Hungary Zrt. © minden jog fenntartva.

    Kövess minket!