AGROKÉP
    • Gazdálkodás
      • Növénytermesztés
      • Állattenyésztés
      • Erdőgazdálkodás
      • Kertészet
    • Élelmiszer
      • Feldolgozás
      • Élelmiszerbiztonság
    • Input
      • Agrárgépek
      • Növényvédelem
      • Talajerő-gazdálkodás
    • Borászat
    • Pénz
      • Pályázatok
      • Támogatások
    • Közélet
      • Események
      • Külföldi hírek
    • Világgazdaság
    keresés
    Oldal kiválasztása

    Címke:

    EU környezeti bűncselekmény
    Események

    2021. december 17.

    Minimum tíz év szabadságvesztés jár környezetkárosításért, ha az súlyos személyi sérülést is okozhat
    Új környezetvédelmi büntetőjogi lépéseket javasol az Európai Bizottság, mert az eddigiek nem jelentettek visszatartó erőt. Az indítvány súlyosabb büntetést szabna ki az illegális fakereskedelemre és vízkivételre is, sőt, ha a környezetkárosítás súlyos személyi sérülést okozhat, arra legalább tíz évig terjedő szabadságvesztést kell majd kiszabni.
    • Bekövetkezett a legrosszabb: teljesen leállt Magyarország egyik leghíresebb gyára, most a felszámoló jön – "Ami a végét jelenti majd"
      VilággazdaságCégvilág
      Bekövetkezett a legrosszabb: teljesen leállt Magyarország egyik leghíresebb gyára, most a felszámoló jön – "Ami a végét jelenti majd"

      A visszahívott szakemberek szerződése lejárt, a gyárban gyakorlatilag megszűnt minden termelési tevékenység.

    • Tönkreverte a debreceni BMW a többi elektromos autót, a kínaiak csak néztek: megnyerte a norvég tesztet az iX3 – mindenkit lenyűgözött a hatótávja
      VilággazdaságMagyar gazdaság
      Tönkreverte a debreceni BMW a többi elektromos autót, a kínaiak csak néztek: megnyerte a norvég tesztet az iX3 – mindenkit lenyűgözött a hatótávja

      Német márkák domináltak a hatótáv-versenyen.

    • Megszólalt Kubatov Gábor, részletesen elmondta, mi vár a Fradira a Tisza-kormány alatt: ezért kapott ki a Fidesz – "Orbán Viktor elfogadta a döntésemet"
      VilággazdaságKözélet
      Megszólalt Kubatov Gábor, részletesen elmondta, mi vár a Fradira a Tisza-kormány alatt: ezért kapott ki a Fidesz – "Orbán Viktor elfogadta a döntésemet"

      A Ferencváros elnöke hosszú idő után adott átfogó interjút, amelyben a klub pénzügyeitől a politikáig számos kényes kérdést érintett.

    • Erre jó lesz felkészülnie a magyaroknak: durván szigorítják a műszaki vizsgát, jön az uniós szigor – ezen rengeteg autó fog elbukni
      VilággazdaságKözélet
      Erre jó lesz felkészülnie a magyaroknak: durván szigorítják a műszaki vizsgát, jön az uniós szigor – ezen rengeteg autó fog elbukni

      A dízelautósoknak érdemes időben felkészülniük az érkező szigorításokra.

    • Kiderült, mennyibe kerül a magyar föld: itt árulják a legolcsóbban az országban – „A Dunántúl jelentős része külföldiek kezében van”
      VilággazdaságMagyar gazdaság
      Kiderült, mennyibe kerül a magyar föld: itt árulják a legolcsóbban az országban – „A Dunántúl jelentős része külföldiek kezében van”

      A parlamentben az hangzott el, hogy megyényi területek vannak külföldi kézen.

    • Döbbenetes a pusztítás: újraindították a világ egyik legnagyobb LNG-üzemét, szinte azonnal felrobbant – már tudják, mi okozta
      VilággazdaságNemzetközi gazdaság
      Döbbenetes a pusztítás: újraindították a világ egyik legnagyobb LNG-üzemét, szinte azonnal felrobbant – már tudják, mi okozta

      Az elmúlt két évtized leghatalmasabb gázipari balesete történt.

    Miről olvasnál most?

    Agrárgépek
    Állattenyésztés
    Borászat
    Élelmiszer
    Élelmiszerbiztonság
    Erdőgazdálkodás
    Események
    Feldolgozás
    Gazdálkodás
    Input
    Kertészet
    Közélet
    Külföldi hírek
    Növénytermesztés
    Növényvédelem
    Pályázatok
    Pénz
    Talajerő-gazdálkodás
    Támogatások
    • Gazdálkodás
    • Élelmiszer
    • Input
    • Borászat
    • Pénz
    • Közélet
    • Világgazdaság
    • Adatvédelmi tájékoztató
    • Felhasználási feltételek
    • Impresszum
    • Médiaajánlat
    Az agrokep.hu kiadója a Mediaworks Hungary Zrt. © minden jog fenntartva.

    Kövess minket!