Újra napirendre került a névváltoztatás a Csongrád-Csanád vármegyei Nagyéren: a település vezetése szeretné visszaállítani az eredeti Nagymajláth nevet, amelyet a falu több mint száz éven át viselt, mielőtt a kommunista hatalom átkeresztelte volna.
Eredetileg egy félvezetőgyártókból álló részvénycsoportot neveztek így, de ma már inkább az AI „keménymagot” érti alatta az internet népe. Na de miben is áll a MANGOS újdonsága?