A Külügyminisztérium megkezdi a külképviseletvezetői kar megújítását – jelentette be Facebook-posztban Orbán Anita. A 37-es névsort a jövő héten teszik közzé, miután azt ellenjegyezte Sulyok Tamás államfő. Annyit lehet tudni, hogy a váltások érintik a legfontosabb posztokat is.
Az elmúlt hetek piaci mozgásait figyelve feltűnő, hogy a közel-keleti feszültség enyhüléséig a Brent típusú kőolaj árfolyama és az euró-forint keresztárfolyam szokatlanul szoros együttmozgást mutatott.