Újabb környezetvédelmi botrány robbant ki a debreceni Semcorp körül. A hatóságok több fém és félfém esetében is határérték feletti szennyezést állapítottak meg. A debreceni gyár tevékenységét ismét felfüggesztik, miközben Papp László polgármestere büntetőfeljelentést jelentett be az ügyben.
Az elemzőket is meglepte az MNB legújabb prognózisa, ezért most azt találgatják, hogy miért lett iyen hirtelen optimista a Varga Mihály-vezette testület.